بیش از 10 سال به شرکت ها کمک می کنیم تا به اهداف مالی و تجاری خود برسند. مکس بیز یک آژانس مشاوره ارزش محور است.

گالری

اطلاعات تماس

051-12345678

ایران، خراسان رضوی

maxbizz@mail.com

انتظارات بعد از لیفت صورت

قبل از این که برای لیفت صورت اقدام کنید، باید بدانید لیفت صورت چه کاری برای پوست شما انجام می دهد و برای رفع چه مشکل هایی مناسب است. انجام این اقدام زیبایی باعث می‌ شود پوست های اضافه شما حذف شود و چین و چروک های صورت از بین برود. این موارد تنها با جراحی انجام می‌ شود. روش‌ های دیگر زیبایی سازی هم وجود دارد که بدون انجام جراحی، لیفت صورت را انجام می دهد. اما کیفیت نتایج زیبا سازی آن ها نسبت به جراحی کمتر است.

سن مناسب لیفت صورت

بعد از این که دوره چهل سالگی را به پایان گذراندید، پوست وارد مرحله سالخوردگی و چین و چروک می شود. پس کشیدن پوست معمولا برای افراد ۴۰ تا ۶۰ یا ۷۰ سال مناسب است. هر چقدر سن بیشتر شود، تاثیر لیفت‌ صورت کمتر است. برای این که نتیجه ایده آل تری به دست یابید؛ بهتر است قبل از شل شدن بیش از اندازه پوست برای انجام لیفت صورت اقدام کنید. برای کسب اطلاعات بیش تر می توانید به مقاله آنچه درباره لیفت صورت باید بدانید مراجعه نمایید.

 

عوامل موثر بر پیری پوست

غیر از عامل بالا رفتن سن عوامل دیگری هم باعث افتادگی و چین و چروک صورت می شود. این عوامل شامل موارد زیر می باشد:

به طور کلی یکی از کار هایی که بهترین دکتر لیفت صورت انجام می دهد هایفوتراپی می باشد ، هایفوتراپی انقلابی در تکنیک های لیفت صورت است که با استفاده از امواج اولتراسوند متمرکز با شدت بالا ، به نام هایفو توسعه یافته است. در واقع این روش جایگزین مناسبی برای لیفت صورت است که هیچ دردی ایجاد نمی کند .امروزه امواج فراصوت ابزاری شناخته شده است که می توان از آن در روش های پزشکی مناسب استفاده کرد. همان طور که می دانید این روش باید توسط بهترین دکتر هایفوتراپی در تهران انجام شود .

مراحل انجام لیفت صورت

به طور کلی، دو راه برای انجام لیفت صورت وجود دارد. راه اول، تنها پوست صورت کشیده می‌ شود. اما راه دوم، علاوه بر کشیدن پوست، عضلات صورت نیز جا به جا می شوند. این که کدام یک از روش های گفته شده برای انجام لیفت صورت شما انتخاب شود، کاملاً بستگی به شرایط دارد.

هنگام انجام لیفت صورت چند برش کوچک در نواحی مشخص زده می‌ شود که معمولاً نواحی مشخص شده خط رویش مو و کناره گوش ها است. سپس قسمت های اضافی پوست به سمت عقب کشیده و بریده می شود.

اگر نسبت به برش های زده شده هنگام لیفت‌ صورت نگران هستید، باید بگوییم که این برش ها کاملاً کوچک است و در راستای خط رویش موهای شما انجام می شود. پس به راحتی قابل پوشاندن است و هیچ نگرانی بابت مشخص بودن جای زخم بر روی پوست نخواهد بود. البته مهارت برش زدن پزشک برای انجام این جراحی نیز اهمیت دارد. به شما پیشنهاد می کنیم برای افزایش اطلاعات خود درباره لیفت صورت، مقاله بهترین دکتر لیفت صورت در تبریز را مطالعه کنید.

مشاوره رایگان(کلیک کنید)